R3D třetí v Best of Realty

Publikováno | 09. 11. 2012

Rezidence 3D bodovala v presitižní soutěži Best of Realty, kde se umístila na 3. místě v kategorii rezidenčních projektů!

Na slavnostním galavečeru v kongresovém sále České národní banky v Praze byly vyhlášeny výsledky 14. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru. V soutěži jsou oceňovány projekty, které významným způsobem reprezentují úspěchy a schopnosti architektů, stavitelů i developerů.

Porota složená z uznávaných odborníků v čele s Ing. Kamilem Kosmanem, předsedou dozorčí rady Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), přiřkla Rezidenci 3D v kategorii rezidenčních projektů třetí místo!

V odůvodnění této volby se uvádí: Rezidence 3D je komerčně úspěšným projektem tří vila domů, které jsou zasazeny do starší zástavby rodinných domů v Praze 4. V projektu byl citlivě využit okolní terén pro exkluzivní řešení zahrádek a teras pro jednotlivé apartmány. „Jsme velmi spokojeni s tím, že jsme se prosadili v konkurenci osmnáctirezidenčních projektů,“ uvedl generální ředitel společnosti Trigema Marcel Soural a dodal: „Tohoto ocenění si velmi vážíme a považujeme je za velký úspěch. “

Zpět